Punishment
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Něco o nás

Goto down

Něco o nás Empty Něco o nás

Příspěvek pro Guttri Thu Aug 25, 2016 8:42 am

Zdravím.

Pár slov na úvod o mě.

Takže rád bych vám pověděl něco málo o naší guildě a začnu asi tím, proč jsem jí založil. Důvod je ten, že vždycky jsem byl spíše takový vůdčí typ, než být členem guildy, ať to bylo Wowko nebo jiná hra...

Proč Punishment?

Ačkoliv guilda byla založena již koncem Warlords of Draenor, pořádně hrát jsme začali až s příchodem Legie. A s tím také souvisí název guildy, Punishment jako trest.. "My jsme ti co strestají Legii za to co způsobili Azerothu!", "My jsme ti co strestají hordu za jejich věčné ponižování Alliance a drancování měst!"

Přišlo mi to jako zajímavý nápad tak proč ne Cool .


Co vám jako vůdce můžu nabídnout? Čeho chci dosáhnout?

Kromě toho že budeme chodit raidy tak často jak to jen půjde, rád bych pro zpestření programu občas zašel arény či bg. Občas zajdeme se "podívat" do Orgrimmaru a připomeneme hordě že jsme stále tady v plné síle Twisted Evil ! A kdyby měl někdo pocit že se u nás nudí, budou i takové různé guildovní soutěže/eventy o různé ceny.

Mimo jiné, každý nový člen dostává takovou menší... řekněme odměnu za přijetí v podobě goldů. Každému členovi se snažím pomoct dosáhnout maxima aby se mohl zapojit do programu. Rád bych vytvořil komunitu, kam se lidi budou vždy rádi vracet a především se pořádně pobavit! Smile
Guttri
Guttri
Admin

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 25. 08. 16
Age : 29

https://punishment.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru