Punishment
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nábor - podmínky, ...

Goto down

Nábor - podmínky, ... Empty Nábor - podmínky, ...

Příspěvek pro Guttri Fri Aug 26, 2016 6:16 am

Chcete se přidat k nám? Můžete napsat ať tady, nebo zprávu, nebo email ve wowku to je jedno... Co jedno ale není jsou podmínky pro přijetí. Některé z nich už, ale dobře znáte, s některými jste se třeba ještě nesetkali Smile.

Podmínky/předpoklady pro přijetí:

- Slušné chování je snad základ. Budete se chovat slušně ke každému členovi guildy tak i ostatním hráčům. Nehodlám mít v guildě někoho, kdo nám bude dělat ostudu!
- Věk není priorita, pokud uvidím že je vám 15 a máte něco v hlavě postačí to...
- Co se týče aktivity, nepotřebuji abyste tu byli 24h/denně... To nebudu ani já, ani ostatní. Je tu spousta hráčů s 20+ věkem a máme práci a různé povinnosti... Nejsme žádná "tryhard" guilda, ale zase kdybyste věděli že budete chybět třeba celý týden a víc, stačí napsat do zpráv ve wowku a bude to ok Smile.
- Vyžaduji 100% loajalitu a věrnost guildě. Tím že k nám vstoupíte znamená taky to, že si k nám dáte všechny ostatní postavy.


Poznámka:

Některé z vás třeba bude trápit první dny proč si sakra nemůžete nic vybrat z banky! Důvod je jednoduchý. Každý nováček má hodnost "nováček" a nováčkem bude do té doby, dokud si nezíská mou důvěru a já budu vědět že se mu dá věřit. Nerad bych aby mi nějaký NoLifer vybrat guild banku Cool.
Guttri
Guttri
Admin

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 25. 08. 16
Age : 29

https://punishment.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru